Jaké je to pracovat
v největší společnosti
na výrobu obalu?

Zaujala Vás některá z nabízených pracovních pozic? Ozvěte se nám! A nebo jste nenašli odpovídající pozici, ale i tak byste se přidali rádi do našeho týmu?

Náš závod v Novém Bydžově se zaměřuje na výrobu flexibilních obalů pro přední světové značky. Až si příště zakoupíte nanuk nebo čokoládu, pravděpodobně jsme obal pro Vás vyrobili my.

Jaké je to pracovat
v největší společnosti
na výrobu obalu?

2 sloupce textu
1. sloupec

Amcor is a global leader in responsible global packaging solutions supplying a broad range of rigid & flexible packaging products into the food, beverages, health care, home & personal care and specialty cartons packaging industries. As consumers increasingly make purchasing decisions that align with their is environmental values, Amcor is uniquely positioned.

Tlačítko

2 sloupce textu
2. sloupec

Amcor is a global leader in responsible global packaging solutions supplying a broad range of rigid & flexible packaging products into the food, beverages, health care, home & personal care and specialty cartons packaging industries. As consumers increasingly make purchasing decisions that align with their is environmental values, Amcor is uniquely positioned.

Tlačítko

3 sloupce textu
1. sloupec

Amcor is a global leader in responsible global packaging solutions supplying a broad range of rigid & flexible packaging products into the food, beverages, health care, home & personal care and specialty cartons packaging industries. 

Tlačítko

3 sloupce textu
2. sloupec

Amcor is a global leader in responsible global packaging solutions supplying a broad range of rigid & flexible packaging products into the food, beverages, health care, home & personal care and specialty cartons packaging industries. 

Tlačítko

3 sloupce textu
3. sloupec

Amcor is a global leader in responsible global packaging solutions supplying a broad range of rigid & flexible packaging products into the food, beverages, health care, home & personal care and specialty cartons packaging industries. 

Tlačítko

Text přes celou šířku stránky

Amcor is a global leader in responsible global packaging solutions supplying a broad range of rigid & flexible packaging products into the food, beverages, health care, home & personal care and specialty cartons packaging industries. Amcor is a global leader in responsible global packaging solutions supplying a broad range of rigid & flexible packaging products into the food, beverages, health care, home & personal care and specialty cartons packaging industries. Amcor is a global leader in responsible global packaging solutions supplying a broad range of rigid & flexible packaging products into the food, beverages, health care, home & personal care and specialty cartons packaging industries. 

Tlačítko

Jaké je to pracovat
v největší společnosti
na výrobu obalu?

Zaujala Vás některá z nabízených pracovních pozic? Ozvěte se nám! A nebo jste nenašli odpovídající pozici, ale i tak byste se přidali rádi do našeho týmu?

Náš závod v Novém Bydžově se zaměřuje na výrobu flexibilních obalů pro přední světové značky. Až si příště zakoupíte nanuk nebo čokoládu, pravděpodobně jsme obal pro Vás vyrobili my.

Jaké je to pracovat
v největší společnosti
na výrobu obalu?

Máte dotaz nebo
zájem o spolupráci?
Napište nám!

Spojte se s námi a společně můžeme probrat, jaké jsou možnosti. A nebo se nás chcete jen na něco zeptat? Jsme tu pro Vás!

Tyto stránky využívají cookies
Cookies používáme, abychom zajistili správné fungování a bezpečnost našich stránek, tím pádem co nejlepší zkušenost při návštěvě. Svá nastavení cookies můžete později kdykoliv změnit. Další informace o Cookies
Nastavení
Na této stránce můžete nastavit souhlas pro jednotlivé účely generování a využívání souborů cookies. Další informace o Cookies
Zajišťují, že tyto stránky fungují správně a bezpečně na všech zařízeních.
Analytické cookies nám pomáhají sledovat návštěvnost a informovat o tom, jak návštěvníci využívají tuto webovou stránku v průběhu jejich návštěvy.